Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30098
€72,000.00

Apartament ne shitje ne Rr. Bardhyl!

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 32
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne Rr. “Bardhyl”. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues, me orientim Jug-Lindje. Ka siperfaqe 82 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ne apartament jane kryer rikonstruktime te brendshme dhe eshte ne gjendje shume te mire. Eshte i pajisur me sistem kondicionimi. Ka hapesira te bollshme dhe funksionale. I pajisur me hipoteke te rregullt. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : GL161117-01
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-ne-rr-bardhyl/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top