Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30101
€500.00

Apartament me qera ne Myslym Shyri!

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 28
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit, Rr. “Reshit Collaku”. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 67 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet. Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha kushtet e domosdoshme. I pajisur me sistem kondicionimi. Ndodhet ne zone te preferuar dhe frekuentuar. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ171117-01
http://homeplus.al/property/apartament-me-qera-ne-myslym-shyri/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top