Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30102
€54,000.00

Apartament ne shitje ne Lanabregas (Dajt)!

Postuar May 09, 2018 | Vizita: 759
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Dajtit, ne Lanabregas. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 120 m2, me planimetri te organizuar ne 2 dhomo gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i mirembajtur, ka hapesira te bollshme dhe funksionale. Cmimi i favorshem. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ271017-01
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-ne-lanabregas-dajt/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar May 19, 2018 tek Apartamente ne shitje
€61,000.00
€68,000.00
Shkoder
Postuar May 19, 2018 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
€420.00
Go to top