Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30103
€65,000.00

Apartament ne shitje prane Sheshit Avni Rustemi!

Postuar May 09, 2018 | Vizita: 87
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1, prane sheshit “Avni Rustemi”. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re, pallat i ri. Ka siperfaqe 52.6 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet. Eshte i mobilur ne menyre moderne. Kuzhina eshte e kompletuar ku te gjitha elektroshtepiaket jane te reja dhe te markave cilesore. Eshte i pajisur me dritare dopioxham dhe grila, me parket, me sistem kondicionimi. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : DH131117-02
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-prane-sheshit-avni-rustemi/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar May 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Shkoder
Postuar May 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Go to top