Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30109
€550.00

Apartament me qera prane Komunes se Parisit!

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 48
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament ne kat te 6-te te nje pallati te ri prane Komunes se Parisit, ne Rr. “Bill Klinton”. Apartamenti ka siperfaqe 113 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet me dritare, dhe 1 ballkon te pajisur me tende dielli. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne, me kuzhine te kompletuar, parket cilesor, me sistem kondicionimi. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : DH041117-02
http://homeplus.al/property/apartament-me-qera-prane-kodres-se-diellit/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top