Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30208
€27,000.00

Shitet dyqan ne Don Bosko!

Postuar Dec 05, 2017 | Vizita: 3
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet dyqan me siperfaqe 27 m2 ne zonen e Don Boskos, prane Pallateve te Arabit. Dyqani ndodhet ne katin zero, me mundesi shfrytezimi te ambientit te jashtem. Ka hapesire funksionale dhe te pershtatshem per sherbime apo aktivitete te ndryshme biznesi. I pajisur me fasade xhami te jashtme, qepena metalike dhe tende dielli. Me hipoteke te rregullt. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ241117-01
http://homeplus.al/property/shitet-dyqan-ne-don-bosko/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€225,000.00
Shkoder
Postuar Dec 01, 2017 tek Te tjera
€1,000.00
Shkoder
Postuar Dec 01, 2017 tek Te tjera
€350,000.00
Tirane
Postuar Dec 01, 2017 tek Te tjera
€150.00
Go to top