Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30210
€2,000.00

Kapanon + tokë me qira

Postuar Dec 05, 2017 | Vizita: 2
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një kapanon dy-katësh me sipërfaqe 760 m² + tokë me adresë: Bahçallëk, te Harku i Bërdicës.
✔Cilësitë e kapanonit:
- Kati i parë dhe i dytë kanë sipërfaqe respektivisht 380 m².
- Toka ndodhet mbrapa kapanonit dhe ka në sipërfaqe prej 4 dynym (40 m² x 100 m²)
- Ofron 1300 m² parkim.
🏷ÇMIMI: 2’000 € në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Fier
Postuar Nov 01, 2017 tek Te tjera
€3,000.00
Shqiperi
Postuar Nov 01, 2017 tek Te tjera
€51,000.00
Tirane
Postuar Nov 02, 2017 tek Te tjera
€550.00
Shkoder
Postuar Nov 03, 2017 tek Te tjera
€180,000.00
Go to top