Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30211
€400.00

Apartament 1+1 me qera ne Bllok!

Postuar Dec 05, 2017 | Vizita: 3
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Bllokut, Rr. “Nikolla Tupe”. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me ashensor dhe nje siguri maksimale te zones ku ndodhet. Ka siperfaqe 90 m2, te organizuar ne 1 shoxhorno bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me tende dielli. Eshte mobiluar ne menyre bashkohore, i pajisur me sistem kondicionimi. Ndodhet ne kushte shume te mire. Per detaje dhe viziten ne ambientet e apartamentit na kontaktoni!

Property ID : DH041217-01
http://homeplus.al/property/apartament-11-me-qera-ne-bllok/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€350.00
€400.00
Shkoder
Postuar Nov 10, 2017 tek Apartamente me qera
€146.00
Go to top