Home  » Blerje & Shitje  » Kompjutera  »Postime #30234

Tirane, shes Biciklete nga Austria 19 500 lek i diskutuar

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 15
Zona: Tirane
Biciklete e sjelle nga Austria, marka Meilda 8600, biciklete super design:

Vogue Sport Fashion,
Fashion Super Sport 7005,
Disqe dopio mjaft rezistente,
Goma Eywatire,
Comfortable Light Anti Stab,
Amortizatore EUON,
Rrota para me vaj EUON,
Kompanjol dhe liber Shimano Equipment,
Sun run 42T,


Ne gjendje pothuaj si e re.

Cmimi 19 500 lek i diskutuar.

Cel 0684209382

Besi

User since: Jul 19, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top