Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #30236
€135,000.00

Shtëpi private në shitje në Perash

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 12
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe me adresë: rruga “Edith Durham”, Perash. Shtëpia gëzon një sipërfaqe prej 245 m².
✅Shtëpia përbëhet nga:
- Sallon + Kuzhinë.
- Tri dhoma gjumi.
- Një dhomë pritjeje.
- Dy banjo.
- Korridor.
✔Cilësitë e shtëpisë:
- Është e shtruar e gjitha me pllaka.
- Shitet e pamobiluar.
- Shtëpia ka një shkallë përbrenda për të shkuar në katin e dytë.
- Ndodhet në dalje në rrugën kryesore dhe ka sipërfaqe të bollshme.
- Ka oborr para dhe prapa shtëpisë.
- Ndodhet në një zonë të qetë dhe afër fasiliteteve të ndryshme si; bar-restorant, shkolla, ushqimore, parukeri, etj.
🏷ÇMIMI: 135’000 € *I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€144,000.00
Shkoder
Postuar Jan 05, 2018 tek Shtepia ne shitje
€140,000.00
€68,000.00
Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Shtepia ne shitje
€113,000.00
Go to top