Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30238
€523.00

Apartament 4+1 me qira në Perash

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 13
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron një apartament me qira me një sipërfaqe 218 m² me adresë: rruga "Edith Durham", Perash (përballë karburantit). Hyrja ndodhet në katin e tretë.
✅Apartamenti përbëhet nga:
- Sallon + kuzhinë.
- Dhomë matrimoniale.
- Katër dhoma gjumi.
- Tri banjo.
- Korridor i bollshëm.
✔Cilësitë e apartamentit:
- Është i shtruar me pllaka.
- Dritaret janë duralumini dhe dopioxham.
- Ështe një zonë e qetë për banim.
- Ndodhet pranë fasiliteteve të ndryshme si: kopsht, shkolla, bar-restorant, etj.
🏷ÇMIMI: 70’000 lekë në muaj * I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top