Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30244
€337,600.00

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Marco Bocari, prane Nobis

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 25
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Marco Bocari, prane Nobis. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, lavanderi, 2wc dhe tarrace, me siperfaqe 211m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri, i shtruar ne parket. Shitet bosh.
Cmimi1600 Euro/m2.
................................................................
Tirane, for Sale 3 Bedrooms Apartment at Marco Bocari Street. Apartment is organised in 3 bedrooms, 1 living area, 1 laundry,2 bathrooms and tarrace, with surface 211sqm. Apartment is located on the 9-th floor of a new building, paved in parquet. It is empty.
Price 1600 Euro/m2.

Per me shume informacion>>> http://tiranarealestate-al.com/shitje-jea/3652-shitje-apartament-3-1-ne-rr-marco-bocari-prane-nobis.html?lang=sq

Tirana Real Estate
Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane
Kontakt: 0682053362
skype: tiranarealestate1
email: tiranarealestate1@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
€54,000.00
€65,000.00
Go to top