Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #30247
€144,000.00

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Marco Bocari

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 19
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Marco Bocari, prane Nobis. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno,1 dhome gatimi, 2wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 96m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake. Shitet bosh.
Cmimi1500 Euro/m2.

................................................................
Tirane, for Sale 2 Bedrooms Apartment at Marco Bocari Street. Apartment is organised in 2 bedrooms, 1 living area, 1 kitchen,2 bathrooms and 1 balcony, with surface 96sqm. Apartment is located on the 5-th floor of a new building, paved in tiles. It is empty.
Price 1500 Euro/m2.

Per me shume informacion>>> http://tiranarealestate-al.com/shitje-jea/3649.html?lang=sq&format=html

BLI TEK NE ! KOMISION 0% PER BLERESIN !!!
Tirana Real Estate
Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane
Kontakt: 0682053362
skype: tiranarealestate1
email: tiranarealestate1@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Shtepia ne shitje
€190,000.00
Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Shtepia ne shitje
€50,000.00
Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Shtepia ne shitje
€265,000.00
Go to top