Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30249
€75,000.00

Apartament 3+1 në shitje

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 25
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 në katin e parë me një sipërfaqe prej 100 m² dhe adresë: rruga “Marin Biçikemi”, përballë Kishës së Madhe, pallati i ri i Miculëve.

✅Apartamenti përbëhet nga:
- Salloni
- Kuzhinë
- Aneks
- Tri dhoma gjumi
- Ballkon
- Korridor
- Dy banjo të kompletuara

✔Cilësitë e apartamentit:
- Është i shtruar me parket.
- Dritaret janë dopioxham me grila të jashtme.
- Shitet i pamobiluar.
- Pallati disponon garazh për parkim në shërbim të banorëve.
- Ka pamje mbrapa pallatit.
- Prona është e pajisur me dokumenta te rregullta.

🏷ÇMIMI: 75’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top