Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30250
€3.00

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Shefqet Kuka.

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 19
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Shefqet Kuka. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno,2 wc dhe verand, me siperfaqe 200m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, 2AC.
Cmimi 350 Euro/muaj.
Per me shume informacion… http://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/3659-qera-apartament-3-1-ne-rr-shefqet-kuka.html?lang=sq

Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate.al@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate

User since: Dec 13, 2012
See all ads »

Email

Go to top