Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30251
€400.00

Dyqan me qira në qendër të Shkodrës

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 14
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron një dyqan me qira në katin e dytë të një pallati të ri me adresë: bulevardi “Skënderbeu”, pas Albtelecom, vetëm 10 m larg rrugës dhe 30 m larg nga qendra. Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 100 m².

✔Cilësitë e dyqanit:
- Është totalisht i restauruar.
- Është i shtruar i gjithi në pllakë,
- Ka suvatime, punime elektrike dhe hidrualike, punime gipsi etj.
- Disponon gjithashtu edhe 2 kondicionerë.
- Dyqani ofron edhe një fasadë me vetratë xhami me pamje nga rruga.

🏷ÇMIMI: 400 € në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Te tjera
€700.00
€600.00
Shkoder
Postuar Jan 05, 2018 tek Te tjera
€2,000.00
€1,350.00
Go to top