Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30254
€250.00

Apartament 1+1 me qira te "Elita"

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 20
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron një apartament 1+1 me qira me një sipërfaqe 65 m² dhe me adresë: rruga "At Gjergj Fishta", pallati te bar-restorant “Elita”. Hyrja ndodhet në katin e dytë të banimit.

✅Apartamenti përbëhet nga:
- Sallon + kuzhinë
- Dhomë gjumi
- Banjo e kompletuar
- Korridor të bollshëm.
- Ballkon

✔Cilësitë e apartamentit:
- Është i shtruar me parket.
- Dritaret janë druri dhe dopioxham.
- Ka kondicioner në sallon.
- Ofrohet i mobiluar.
- Ështe një zonë mjaft e qetë për banim.
- Pozicioni i apartamentit mundëson ndriçim natyral gjatë ditës.
- Ndodhet pranë fasiliteteve të ndryshme si: dyqane, markete, bar-restorant, hapësirë parkimi etj.

🏷ÇMIMI: 250 € në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top