Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30255
€90,000.00

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 28
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1wc, 1 verand dhe 2 ballkone, me siperfaqe 110m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake. Shitet i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie. Ne cmim perfshihet parkimi i hapur ne garazh.
Cmimi 90000 Euro.

................................................................
Tirane, for Sale 2 Bedrooms Apartment at Liqeni i Thate Street. Apartment is organised in 2 bedrooms, 1 living area, 1 bathroom, 1 veranda and 2 balconies, with surface 110sqm. Apartment is located on the 5-th floor of a new building, paved in tiles. It is fully furnished and it has ownership lawfully. Parking space available.
Price 90000 Euro.

Per me shume informacion>>> http://tiranarealestate-al.com/shitje-jea/3648-shitje-apartament-2-1-ne-rr-liqeni-i-thate.html?lang=sq

BLI TEK NE ! KOMISION 0% PER BLERESIN !!!


Tirana Real Estate
Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane
Kontakt: 0682053362
skype: tiranarealestate1
email: tiranarealestate1@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€68,000.00
Tirane
Postuar Jan 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
€56,000.00
Go to top