Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30259
€250.00

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Don Bosko

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 16
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Don Bosko. Ambient i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 sallon, 1 wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 60m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar.
Cmimi 250 Euro/muaj.

................................................................
Tirane, for Rent 1 Bedroom Apartment at Don Bosko Street. Apartment is organized in a bedroom, a living room , a bathroom and a balcony, with surface 60sqm. Apartment is located on the second floor of a new building, paved in tiles, fully furnished.
Price 250 Euro/muaj.

Per me shume informacion>>> http://tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/3662-qera-apartament-1-1-ne-rr-don-bosko.html?lang=sq


Tirana Real Estate
Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane
Kontakt: 0682053362
skype: tiranarealestate1
email: tiranarealestate1@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

€0.00
€375.00
€390.00
Go to top