Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30260
€115,000.00

Apartament 3+1 në shitje në qendër të Shkodrës

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 25
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament modern 3+1 me një sipërfaqe prej 160 m² dhe me adresë: rruga "Studenti", pas Rektoratit.
Hyrja ndodhet në katin e parë të banimit.

✅Apartamenti përbëhet nga:
- Salloni
- Kuzhina
- Tri dhoma gjumi
- Dy banjo të kompletuara
- Korridor të bollshëm
- Dy ballkone

✔Cilësitë e apartamentit:
- Ndërtimi i apartamentit është bërë me materiale cilësore dhe mjaft të kushtueshme.
- Kuzhina ka pajisje të një cilësie të lartë dhe moderne.
- Arredimi i banesës përfshin mobilie të lëvizshme që hiqen nga apartamenti, si dhe të palëvizshme të cilat përfshihen në shitje.
- Të dyja banjot janë të kompletura me hidrosanitare shumë cilësore.
- Apartamenti është i shtruar me pllakë (salloni, kuzhina dhe banjot) dhe me parket (dhomat e gjumit).
- Sistemi i ngrohjes realizohet me kondicionerë.
- Ofrohet për shitje i mobiluar.
- Pamja që ofron hyrja është në drejtim verilindor, për nga Radio Shkodra.
- Vendndodhja e apartamentit mundëson afërsinë me ambiente, si: bar-restorante, markete, dyqane të shërbimeve të ndryshme etj.

🏷ÇMIMI: 115’000 € *I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€84,000.00
Tirane
Postuar Jan 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€480.00
€110,000.00
€62,000.00
Go to top