Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30268
€350.00

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Shefqet Kuka

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 12
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Shefqet Kuka. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno,2 wc dhe verand, me siperfaqe 200m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, 2AC.
Cmimi 350 Euro/muaj.

................................................................
Tirane, for Rent 3 Bedrooms Apartment at Shefqet Kuka Street. Apartment is organised in 3 bedrooms, 1 living room, 2 bathrooms and a veranda, with surface 200sqm. Apartment is located on the 8-th floor of a new building, paved in tiles. It is fully partly furnished, 2AC.
Price 350 Euro/month.

Per me shume informacion>>> http://tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/3659-qera-apartament-3-1-ne-rr-shefqet-kuka.html?lang=sqTirana Real Estate
Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane
Kontakt: 0682053362
skype: tiranarealestate1
email: tiranarealestate1@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top