Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30269
€450.00

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane Fakultetit te Inxhinjerise

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 7
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane Fakultetit te Inxhinjerise. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno,1 wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 100m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2AC.
Cmimi 450 Euro/muaj.

................................................................
Tirane, for Rent 3 Bedrooms Apartment at Muhamet Gjollesha Street. Apartment is organised in 3 bedrooms, 1 living room, 1 bathroom and 1 balcony, with surface 100sqm. Apartment is located on the 5-th floor of a building, no elevator, paved in tiles. It is fully furnished, 2AC.
Price 450 Euro/month.

Per me shume informacion>>> http://tiranarealestate-al.com/all-filters/3658.html?lang=sq&format=htmlTirana Real Estate
Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane
Kontakt: 0682053362
skype: tiranarealestate1
email: tiranarealestate1@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top