Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #30271
€113,000.00

Shtëpi private 2+1 në shitje

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 13
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me vendndodhje: rruga “Tepe” (te rotondoja)
Prona ka një sipërfaqe ndërtimi prej 120 m² dhe një truall me sipërfaqe prej 542 m².

✅Shtëpia përbëhet nga:
- 2 dhoma gjumi
- sallon + kuzhinë
- korridor
- banjo

✔Cilësitë e pronës:
- Shtëpia ka në dispozicion një dyqan me sipërfaqe 85 m², duke ofruar shfrytëzimin e saj per shërbime të ndryshme.
- Zona në të cilën ndodhet është mjaft e qetë.
- Pjesa e oborrit është e gjelbëruar dhe e mjaftueshme për parkimin e makinave.
- Shtëpia shitet e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 113’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€144,000.00
Shkoder
Postuar Jan 05, 2018 tek Shtepia ne shitje
€140,000.00
€68,000.00
Go to top