Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30272
€600.00

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Bllok.

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 8
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Bllok.
Apartament me nje siperfaqe 124m2 ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Ambjenti perbehet nga salloni, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Eshte i shtruar ne pllake dhe eshte totalisht i mobiluar.
Cmimi: 600 Euro

Per me shume informacion: 0674052735

http://realdeal.al/property/6711634/jepet-me-qira-apartament-2-1-2-tek-blloku

Mei Prona


Email

Go to top