Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30273
€400.00

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, tek Kompleksi Vizion Plus.

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 6
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, tek Kompleksi Vizion Plus.
Apartament me nje siperfaqe 100m2, organizuar nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Jepet me Qira totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, Orientimi gjeografik eshte Jug-Perendim.
Cmimi: 400 Euro

Per me shume informacion: 0672049600

http://realdeal.al/property/6712697/jepet-apartament-me-qira-2-1-2-te-kompleksi-vizion

Mei Prona


Email

€375.00
€390.00
Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Apartamente me qera
€500.00
€550.00
Go to top