Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30275
€1,200.00

Tirane, Japim me Qera Ambinet Biznesi ne Rr. Mine Peza, prane Kafe Flores

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 14
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Japim me Qera Ambinet Biznesi ne Rr. Mine Peza, prane Kafe Flores. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2 wc, me siperfaqe 184m2, i shtruar ne pllake. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambient i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.
Cmimi 1200 Euro/muaj.

................................................................
Tirana, For Rent Business Space at Mine Peza Street. Space is organized in 1 open space and 2wc, with surface 184sqm. Space is located on the 1-st floor of a new building, appropriate for any kind of business.

Price 1200 Euro/ month.


Per me shume informacion>>> http://tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/3690-qera-ambinet-biznesi-ne-rr-mine-peza-prane-kafe-flores.html?lang=sqTirana Real Estate
Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane
Kontakt: 0682053362
skype: tiranarealestate1
email: tiranarealestate1@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Te tjera
€1,100.00
Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Te tjera
€375.00
Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Te tjera
€375.00
Go to top