Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #30276
€109,500.00

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Xhorxh Bush , praneToptani Center

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 5
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Xhorxh Bush , praneToptani Center. Apartament i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 73m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, i pa banuar me pare.
Cmimi 1500 Euro/m2, i negociueshem.
................................................................
Tirana, For Sale 1 Bedroom Apartment at Xhorxh Bush Street. Apartment is organized in 1 bedroom, 1 living room, 1 bathroom and a balcony,with surface 73sqm. Apartamenti is located on the 3-rd floor of a new building, uninhabitated.
Price 1500 Euro/sqm, negotiable.

Per me shume informacion>>> http://tiranarealestate-al.com/all-filters/3679-sale-1-bedroom-apartment-at-xhorxh-bush-street.html?lang=en


BLI TEK NE ! KOMISION 0% PER BLERESIN !!!

Tirana Real Estate
Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane
Kontakt: 0682053362
skype: tiranarealestate1
email: tiranarealestate1@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 05, 2018 tek Shtepia ne shitje
€140,000.00
€68,000.00
Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Shtepia ne shitje
€113,000.00
Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Shtepia ne shitje
€190,000.00
Go to top