Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30278
€1,100.00

Dyqan me qira në qendër të Shkodrës

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 4
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe prej 126 m² dhe me vendndodhje në qendër të Shkodrës, pranë Radio Shkodrës. Dyqani pozicionohet në katin e dytë të ndërtesës.

✔Ambienti gëzon këto cilësi:
- Ofron një hapësire bosh si dhe një tualet.
- Dyqani është i shtruar me pllakë.
- Ka një fasadë xhami të madhe e cila mundëson dritë natyrale gjatë gjithë kohës, si dhe një reklamim të përshtatshëm për biznesin.
- Zona në të cilën ndodhet ambienti ka shumë biznese dhe aktivitete të shumëllojshme.
- Dyqani pozicionohet buzë rrugës kryesore, e cila ofron edhe mundësi parkimi pranë ambientit.

🏷ÇMIMI: 1’100 € ( i negociueshëm )
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 05, 2018 tek Te tjera
€1,500.00
Tirane
Postuar Jan 05, 2018 tek Te tjera
€375.00
Tirane
Postuar Jan 05, 2018 tek Te tjera
€550.00
Tirane
Postuar Jan 05, 2018 tek Te tjera
€950,000.00
Go to top