Home  » Blerje & Shitje  » Te tjera  »Postime #30281

Skulpura allcie per familjen

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 8
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Skulptura allcie Jurisa . Bashko doren tende me personat e tu te dashur e ne bejme te mundur qe ky cast te zgjase pergjithmone . Kujtimi i perjetshem e i mrekullueshem i duarve tuaja ne allci , per here te pare ne Shqiperi . Vijme ne cdo qytet qe ndodheni per te marre masen e duarve tuaja e me pas ua dergojme , me transport falas . Cmimet jane mjaft konkuruese per keto kujtime te vecanta . Duart tuaja me te dashurin / te dashuren e zemres , me femijet e bashkeshortin / bashkeshorten , ruani kembet e duart e vockla te bebit tuaj ne menyre qe ai te arrije t'i preke ne nje te ardhme , mbani pergjithmone duart e prinderve e gjysherve tuaj te dashur . Na viziton ne facebook : skulptura allcie jurisa , si dhe ne instagram : skulptura_allcie_jurisa . Per me shume informacion e porosi kontaktoni ne numrat : 069 214 1106 / ‭068 367 9536‬‬. Dhurata perfekte per festat e fundvitit .

jurgena thercaj

User since: Dec 17, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Durres
Postuar Feb 04, 2011 tek Te tjera
€0.00
Tirane
Postuar Feb 04, 2011 tek Te tjera
€0.00
€0.00
Tirane
Postuar Dec 09, 2011 tek Te tjera
€0.00
Go to top