Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30283
€211,500.00

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Xhorxh Bush ,

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 14
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Xhorxh Bush , praneToptani Center. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 141m2, i shtruar ne pllake dhe parket. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, i pa banuar me pare.
Cmimi 1500 Euro/m2.

................................................................
Tirana, For Sale 2 Bedrooms Apartment at Xhorxh Bush Street. Apartment is organized in 2 bedrooms, 1 living room, 2 bathrooms and 1 balcony,with surface 141sqm, paved in tiles and parquet. Apartamenti is located on the 6-th floor of a new building, uninhabitated.
Price 1500 Euro/sqm.

Per me shume informacion>>> http://tiranarealestate-al.com/all-filters/3686-shitje-apartament-2-1-ne-rr-xhorxh-bush-pranetoptani-center.html?lang=sq


BLI TEK NE ! KOMISION 0% PER BLERESIN !!!

Tirana Real Estate
Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane
Kontakt: 0682053362
skype: tiranarealestate1
email: tiranarealestate1@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€68,000.00
Tirane
Postuar Jan 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
€56,000.00
Go to top