Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30284
€500.00

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Bardhyl, prane Raiffeisen Bank

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 4
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Bardhyl, prane Raiffeisen Bank. Ambient i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 wc, me siperfaqe 90m2. Ambienti ndodhet ne katin perdhe, i shtruar ne pllake. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.
Cmimi 500 Euro/muaj.
................................................................
Tirane, for Rent Business Space at Bardhyl Street. Space is organized in an open space and a bathroom, with surface 90sqm. Space is on the first floor of a building, paved in tiles, appropriate for any kind of business.
Price 500 Euro/muaj.

Per me shume informacion>>> http://tiranarealestate-al.com/all-filters/3661.html?lang=sq&format=html

Tirana Real Estate
Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane
Kontakt: 0682053362
skype: tiranarealestate1
email: tiranarealestate1@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Te tjera
€54,000.00
Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Te tjera
€375.00
Go to top