Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30288
€90,000.00

Shitet apartament ne Don Bosko!

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 9
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banimi, ne pallat te ri te ndertuar vitet e fundit me punime cilesore. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Hapesirat e ambientit jane te bollshme dhe funksionale. Per detajet dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : DH051217-02
http://homeplus.al/property/shitet-apartament-ne-don-bosko/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top