Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30290
€375.00

Dyqan me qera tek Rruga e Bogdaneve!

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 5
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera dyqan tek Rr. e Bogdaneve. Dyqani ka siperfaqe 67 m2, dhe eshte i pozicionuar ne kat zero te nje pallati te ri. Ka ne perberje 1 tualet. Ambienti ka funksionuar si bar-lloto por ka hapesire funksionale per tu pershtatur per sherbime te ndryshme biznesi. I pajisur me fasade xhami. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : GL251117-01
http://homeplus.al/property/dyqan-me-qera-tek-rruga-e-bogdaneve/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Te tjera
€800.00
Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Te tjera
€700.00
€600.00
Shkoder
Postuar Jan 05, 2018 tek Te tjera
€2,000.00
Go to top