Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30291
€721.00

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane Shkolles Sabaudin Gabrani.

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 8
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane Shkolles Sabaudin Gabrani. Apartament 2+1+1dhome gatimi+1WC, me siperfaqe 62m², i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte bosh, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 72100 Euro.
Per me shume informacion… http://www.tiranarealestate-al.com/shitje-jea/3288-shitje-apartament-2-1-ne-rr-muhamet-gjollesha-prane-shkolles-sabaudin-gabrani.html?lang=sq
Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate.al@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate

User since: Dec 13, 2012
See all ads »

Email

Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Apartamente ne shitje
€95,000.00
Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Apartamente ne shitje
€65,450.00
Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Apartamente ne shitje
€65,450.00
Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Apartamente ne shitje
€91,200.00
Go to top