Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30292
€430.00

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Qelqit, Yzberisht.

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 10
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Qelqit, Yzberisht. Apartamenti me siperfaqe 90 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon, eshte i shtruar ne pllake. Prona ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ndertim cilesor. Apartamenti shitet bosh, ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 43000 Euro.
Per me shume informacion… http://www.tiranarealestate-al.com/shitje-jea/3695-shesim-apartament-2-1-ne-rr-e-qelqit-yzberisht.html?lang=sq
Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate.al@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate

User since: Dec 13, 2012
See all ads »

Email

Go to top