Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30294
€4,300.00

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. e Dibres, prane Selvise.

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 7
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. e Dibres, prane Selvise. Apartamenti me siperfaqe 293 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 dhome gatimi, 2 banjo, 1 ballkon, 1 depo, 1 verande. Prona ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri. Prona eshte e rikonstruktuar totalisht, shume modern, i shtruar ne parket. Apartamenti shitet i mobiluar me te gjitha kushtet dhe elektroshtepiaket. Prona eshte fare prane qendres se Tiranes ku nuk mungon asnje sherbim.
Cmimi 430000 Euro. I Diskutueshem.
Per me shume informacion… http://www.tiranarealestate-al.com/shitje-jea/3693-shesim-apartament-3-1-ne-rr-e-dibres-prane-selvise.html?lang=sq
Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate.al@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate

User since: Dec 13, 2012
See all ads »

Email

Shkoder
Postuar Jan 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
€90,000.00
€105,000.00
Go to top