Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30296
€10.00

Tirane, Japim me Qera 3 Kate te nje Vile ne Rr. Elbasanit, prane fshatit SOS .

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 7
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Japim me Qera 3 Kate te nje Vile ne Rr. Elbasanit, prane fshatit SOS . Vile me siperfaqe totale ndertimi 220m².
Kati 1-re i viles organizohet ne 1 soxhorno dhe 1 wc, me oxhak funksional.
Kati i 2-te organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome gatimi dhe ngrenie, 1 wc dhe 1 ballkon.
Kati i 3-te organizohet ne 2 dhoma gjumi dhe 1 wc.
Vila eshte e shtruar ne parket, totalisht e mobiluar, shkalle te brendshme. Ka oborr, i cili mundeson 1 post parkimi.
Cmimi : 1000 Euro/muaj.
Per me shume informacion… http://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/3696-qera-3-kate-te-nje-vile-ne-rr-elbasanit-prane-fshatit-sos.html?lang=sq
Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate.al@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate

User since: Dec 13, 2012
See all ads »

Email

€375.00
€390.00
Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Apartamente me qera
€500.00
Go to top