Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30297
€150.00

Apartament 3+1 me qira në Rus

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 6
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 3+1 me sipërfaqe 125 m² dhe me adresë: rruga “Martin Camaj”, te pallati me hark.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë (dhe të fundit) të pallatit.
✅Apartamenti përbëhet nga:
- Salloni
- Kuzhina
- Tri dhoma gjumi
- Një banjo të kompletuar (me vaskë)
- Korridori
- Një ballkon

✔Karakteristikat e apartamentit:
- Hyrja ofron një sipërfaqe të bollshme banimi.
- Jepet me qira i pamobiluar.
- Ndodhet në një zonë mjaft të populluar.
- Mundëson afërsi me qendrën e qytetit dhe shumë shërbimeve të tjera.

🏷ÇMIMI: 20’000 lekë në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top