Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30298
€550.00

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Blv. Bajram Curri, prane kinema Agimit

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 5
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Blv. Bajram Curri, prane kinema Agimit. Ambient i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 wc dhe 3 ballkone, me siperfaqe 100m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri, i shtruar ne parket, totalisht i mobiluar, 3AC.
Cmimi 550 Euro/muaj.

................................................................
Tirane, for Rent 2 Bedrooms Apartment at Bajram Curri Boulevard. Apartment is organized in 2 bedrooms, a living room , a bathroom and 3 balconies, with surface 100sqm. Apartment is located on the 9-th floor of a new building, paved in parquet, fully furnished, 3AC.
Price 550 Euro/muaj.

Per me shume informacion>>> http://tiranarealestate-al.com/all-filters/3667-qera-apartament-2-1-ne-blv-bajram-curri-prane-kinema-agimit.html?lang=sq


Tirana Real Estate
Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane
Kontakt: 0682053362
skype: tiranarealestate1
email: tiranarealestate1@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top