Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30299
€72,000.00

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Pjeter Budi, prane shkolles Osman Myrderizi

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 7
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Pjeter Budi, prane shkolles Osman Myrderizi. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 aneks, 1wc, dhe 2 ballkone, me siperfaqe 95m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake. Shitet i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 72000 Euro.

................................................................
Tirana, For Sale 2 Bedrooms Apartment at Pjeter Budi Street. Apartment is organized in 2 bedrooms, 1 living room, 1 kitchen , 1 bathroom and 2 balconies, with surface 95sqm. Apartment is located on the 5-th floor of a building, no elevator, paved in tiles. It is fully furnished and has ownership lawfully.
Price 72000 Euro.

Per me shume informacion>>> http://tiranarealestate-al.com/all-filters/3676-shitje-apartament-2-1-ne-rr-pjeter-budi-prane-shkolles-osman-myrderizi.html?lang=sq


BLI TEK NE ! KOMISION 0% PER BLERESIN !!!

Tirana Real Estate
Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane
Kontakt: 0682053362
skype: tiranarealestate1
email: tiranarealestate1@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
€46,000.00
Tirane
Postuar Jan 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€68,000.00
Tirane
Postuar Jan 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Go to top