Refine your search

Tirane

Iphone 5c , ngjyra e bardhe, ne gjendej perfekte, iPhone origjinal i sjelle nga USA, Memoria 16 Gb , RAM 1 Gb , Kamera 8 mpx , ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Pajisje elektronike
Tirane

iPad i ri, ne kuti, bashke me te gjitha aksesoret, origjinal i sjelle nga usa, punon me cdo lloj karte, 4G, Memoria16Gb, 10inc, me garanci. Cmim...

Postuar Dec 01, 2017  tek Pajisje elektronike
€290.00
Tirane

Kufje te reja Profesionale, ne kuti, te pa hapura, marka König CMP-HEADSET9 , model qe e gjeni lehte ne internet dhe shihni cmimin dhe cilesine e t...

Postuar Dec 01, 2017  tek Pajisje elektronike
€19.00
Tirane

Flesh disk SanDisk 8GB, i ri, ne amballazh sic vjen nga fabrika, i sjelle nga gjermania, disponojme sasi te konsiderueshme. Cmimi per 1 cop 700 ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Pajisje elektronike
Tirane

Account per Xbox 360, pistat e reja ne BO2 Zombie dhe multiplayer te blera online tek Microsoft direkt nga llogaria e Xbox-it, Costumized Guns, DLC...

Postuar Dec 01, 2017  tek Pajisje elektronike
€110.00
Tirane

Apple iPad Wi-Fi + 4G, 16Gb, i ri, ne kuti. Network GSM, CDMA, HSPA, EVDO, LTE. Screen 9.7" IPS LED-backlit 2048 by 1536 "retina" display (264 p...

Postuar Nov 21, 2017  tek Pajisje elektronike
€320.00
Tirane

Game Pad i ri, PC Wired USB 2.0 Gamepad Game Controller Joypad Joystick per kompjuter ose laptop, ideal per perdorim me lojra, mjaft cilesore dh...

Postuar Nov 21, 2017  tek Pajisje elektronike
Tirane

Sony PlayStation 4 Pro - PS4 Pro 1TB 4K Konzole - E RI & E MBAJTUR Një Sony PlayStation 4 Pro Console plot me Horizon Zero Dawn lojë. PS4 Pro ka...

Postuar Nov 03, 2017  tek Pajisje elektronike
€250.00
Go to top