Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30303
€78,000.00

Shitet apartament prane Qendres Kristal

Postuar May 09, 2018 | Vizita: 110
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament prane Qendres Kristal, me sip. 100 m2, kati II, me planimetri 2+1, me 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje lokacion qendror, ne te dy krahet ka akse rrugore qarkullimi, me hapesire te konsiderueshme parkimi per pallatin. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, te ndertuar vitet e fundit. Apartamenti eshte teresisht i rokonstruktuar, i shtruar me parket cilesor, punime ekstra si patinimi i mureve, tavanet, aspirimi. Dhomat te pajisura me kondicioner. Dritaret jane me dopio xham dhe me grila. Ka te instaluara linjat e telefonit dhe internetit. Me hipoteke. Cmimi shumem i favorshem per zonen. Na kontaktoni per te vizituar pronen.

Property ID : AN101213-01
http://homeplus.al/property/shitet-apartament-prane-qendres-kristal/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar May 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
€40,000.00
€57,000.00
€33,000.00
Go to top