Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30305
€2,000.00

Zyre me qera ne Bllok!

Postuar Feb 09, 2018 | Vizita: 12
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera zyre ne zonen e Bllokut. Zyra ka siperfaqe 160m2 dhe ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri. Eshte i ndare ne 2 ambiente zyrash dhe 2 tualete. Jepet me qera i mobiluar, eshte i pajisur me sistem qendror ngrohje-ftohje. Hapesirat jane te bollshme dhe funksionale dhe shume mire te organizuara. Ndodhet ne zone elitare dhe te preferuar. Per detaje dhe viziten ne ambient na kontaktoni!

Property ID : AN181217-01
http://homeplus.al/property/zyre-me-qera-ne-bllok-3/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€600.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Te tjera
€375.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Te tjera
€375.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Te tjera
€3,500.00
Go to top