Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30311
€450.00

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Margarita Tutulani

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 16
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Margarita Tutulani. Ambient i organizuar ne 5 zyra, 1wc dhe 1 ballkon, i shtruar ne pllake, 2 AC. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te, me siperfaqe 120m2, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme.
Cmimi 450 Euro/month.
................................................................
Tirana, For Rent Business Space at Margarita Tutulani Street. Space is organized in 5 offices, 1 bathroom and 1 balcony, paved in tiles, 2AC. Space is located on the 2-nd floor, with surface 120sqm, appropriate for any kind of business.
Price 450 Euro/month.

Per me shume informacion>>> http://tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/3702-qera-ambient-biznesi-ne-rr-margarita-tutulani.html?lang=sq


Tirana Real Estate
Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane
Kontakt: 0682053362
skype: tiranarealestate1
email: tiranarealestate1@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

€1,350.00
Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Te tjera
€1,100.00
Go to top