Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30314
€375.00

Dyqan me qira tek ish-Artistikja

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 4
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe prej 80 m², me vendndodhje tek rotondoja në ish-Artistikë.
Dyqani pozicionohet në kat të parë.

✅Dyqani gjithashtu ka:
-Depo që mund të përdoret si magazinë per mallrat
-Mundësi parkimi para objektit
-Banjo

✔Cilësitë që gëzon dyqani:
- Është i përshtatshëm për t’u përdorur si farmaci, meqë ka në përbërje edhe një dhomë mjeku.
- Të dy këta ambiente janë të kompletuar me pajisjet e nevojshme.
- Objekti është i papërdorur dhe ekziston mundësia që të ndahet.

🏷ÇMIMI: 50’000 lekë në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Te tjera
€676.00
Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Te tjera
€1,600.00
Go to top