Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30318

Objekt në shitje tek ish-Korpusi

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 3
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një objekt me vendndodhje tek ish-Korpusi, rruga “Kolë Kamzi”.
Objekti ka dy kate: katin përdhesë dhe katin me bazë tokësore, secili me sipërfaqe përkatëse prej 331 m².
Prona ofron në përdorim edhe një oborr të pasëm.

Çmimi është i negociueshëm.
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Te tjera
€2,000.00
Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Te tjera
€54,000.00
Go to top