Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30324
€72,000.00

Apartament ne shitje ne Vasil Shanto!

Postuar Feb 09, 2018 | Vizita: 31
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Vasil Shanto, Rr. “Muhamet Gjollesha”. Apartamenti ka siperfaqe 60m2 ndodhet ne kat te 3-te banim, te nje pallati te ri 6-katesh me punime cilesore. Ka ne perberje 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Zona eshte shume e preferuar dhe frekuentuar. I pajisur me hipoteke. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ091217-01
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-ne-vasil-shanto/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Apartamente ne shitje
€88,000.00
€92,700.00
€54,000.00
Go to top