Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30325
€135,000.00

Shitet apartament super luksoz tek Kodra e Diellit!

Postuar May 09, 2018 | Vizita: 947
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament super luksoz tek Kodra e Diellit. Apartamenti ka siperfaqe 122m2, ne kat te 2-te te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 garderobe, 1 depo per lavanteri, 1 tualet dhe 1 ballkon qe te ofron nje pamje te mrekullueshme dhe relaksuese. Eshte i arreduar ne menyre moderne me punime teper cilesore. Zona e preferuar dhe frekuentuar. Per me shume informacione dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Property ID : AZ131117-02
http://homeplus.al/property/shitet-apartament-super-luksoz-tek-kodra-e-diellit/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top