Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30326
€95,000.00

Shitet apartament ne Laprake!

Postuar Feb 09, 2018 | Vizita: 303
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Laprakes prane Spitalit Ushtarak. Apartamenti ka siperfaqe 87m2, ndodhet ne kat te 1-re te nje pallati ekzistues dhe shitet per banim apo aktivitet biznesi. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka hapesira funksionale dhe te pershtatshme. Shitet pjeserisht i mobiluar. I pajisur me dokumentacion te rregullt.Per me shume informacione dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ221117-02
http://homeplus.al/property/shitet-apartament-ne-laprake-3/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€72,000.00
€135,000.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€65,450.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€91,200.00
Go to top