Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #30327
€50,000.00

Shitet dyqan ne Astir!

Postuar Feb 09, 2018 | Vizita: 35
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet dyqan ne zonen e Astirit, prane Ozone. Dyqani ka siperfaqe 40m2 dhe ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri. Ndodhet ne brezin e dyte te pallateve. Ka hapesire te bollshme qe mund te pershtatet per sherbime apo aktivitete te ndryshme biznesi. Eshte me fasade xhami te jashtme dhe ka mundesi shfrytezimi dhe te hapesires se jashtme. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e populluar dhe gjithmone duke u zhvilluar. Me dokumenta dhe cmimi i negociueshem. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ131117-01
http://homeplus.al/property/shitet-dyqan-ne-astir/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Shtepia ne shitje
€65,000.00
Shkoder
Postuar Feb 09, 2018 tek Shtepia ne shitje
€88,000.00
€106,000,000.00
€200,000.00
Go to top